Perfect Day

Nesmierne nás teší, že sa s vami dnes môžeme podeliť o našu, resp. vašu prvú slovenskú svadbu. A nie hociakú. Rozhodli sme sa nastaviť laťku vysoko a dnešná svadba úžasného páriku Gabriela a Bianky je zdokumentovaná nikým iným, než jedným z našich obľúbencov, Peťom Cagim Cagalom.

Začnime s nejakými detailami o tomto páriku a ich dni. Gabriel a Bianka sa poznali dlhé roky z partie, do ktorej obaja patrili, ale až na jednej osudovej silvestrovskej chate to medzi nimi konečne zaiskrilo. Pretočíme čas o pár rokov dopredu a títo dvaja holúbkovia si povedali svoje áno v Bazilike minor Sv. Mikuláša v Trnave.

Bianka si vybrala pre svoj deň krásne šaty a topánky zo salónu Nicole v Bratislave, Gabrielov oblek bol z obchodu Noble, takisto v Bratislave. O kvety sa postarala agentúra Wedday, zatiaľ čo o Biankin make up jej kamarátka a vlasy jej upravil Lukáš Bielka.

Inšpiráciu čerpali Bianka a Gabriel hlavne z internetu, pomohla im takisto svadobná agentúra Wedday. Hostinu sa rozhodli zorganizovať v Holiday Inn v Trnave, keďže obaja pochádajú z Trnavy, bolo to jednoduché rozhodnutie. Na pobavenie hostí si pripravili vtipnú prezentáciu s fotkami s detstva.

Opýtali sme sa Bianky, akú radu by dala nevestám a ženíchom, ktorí ešte len plánujú svoj svadobný deň?  Tu je jej odpoveď:

"Rád by bolo asi niekoľko:

Absolvovať fotenie deň pred svadbou – jednak si zvyknete na šaty, topánky a budete mať aj dostatok času.

Ak si netrúfate organizovať celý “veľký deň” sami, najmite si koordinátorku. My sme ju síce nemali, ale sme sa aj nabehali, aby sme ľudí dostali v požadovaný čas na určené miesta…

Tradície zachovať – odobierka bola úžasná a čepčenie o polnoci malo asi najväčší ohlas.

Výzdoba musí ohúriť.

Atrakcie pre deti – bublifuky a pod., sú vždy vítané.

Pred svadobným dňom sa snažte dobre vyspať, je to totiž “makačka” ;)

Hlavne sa rozhodujte PODĽA SEBA, je to VÁŠ DEŇ a to, že teta z 50. kolena neprežije, že nebudete mať na stole vývar a rezne, nie je pravda.  Prežije to a ešte bude aj rada, aké skvelé jedlá ochutnala.

Keď niečo nevyjde aj napriek prípravám podľa vašich predstáv, lens a nad tým zasmejte! A čo, že ženích mal nakoniec namiesto zeleného pierka fialové? (Koniec – koncov, musím uznať, že fialové bolo krajšie ;) "

No a tu už sú sľúbené fotografie od Cagiho. Ak sa vám táto svadba páči, dajte nám o tom vedieť komentárkom tu na našom blogu alebo na našej Facebook stránke. Ak sa vám páčia Cagiho fotky pozrite si jeho profil tu u nás, prípadne zbehnite rovno na jeho webstránku, prípadne si prečítajte náš pokec s ním tu.

Ak bola vaša svadba takisto fantastická a chceli by ste ju mať uverejnenú tu u nás, poproste vášho fotografa, nech nám ju pošle! Budeme sa tešiť:)

Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 001Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 002Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 003Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 004Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 005Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 006Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 007Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 008Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 009Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 010Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 011Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 012Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 013Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 014Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 015Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 016Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 017Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 018Perfect Day, vasa svadba, Bianka Gabriel, Holiday Inn Trnava 019
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame