Perfect Day

Krásne slnečné piatkové ráno prajeme! :) 

Dnes sme si pre vás prichystali jednu čarovnú svadbu, ktorá na prvý pohľad uchváti nejedno zasnené romantické srdce. Odohráva sa totiž v priestoroch nádherného zámku, ktorý dýcha históriou. V spojení s podmanivými prírodnými scenériami tak predstavuje unikátnu svadobnú lokalitu, ktorú by ste vo svete len ťažko hľadali. Na Slovensku ju však poľahky nájdete v srdci Liptova - v Liptovskom Hrádku

A na čo sa môžete už o pár minút tešiť? Samotní mladomanželia nám prezradili toto: 

Chceli sme, aby naša svadba mala magickú iskru. Niečo v duchu Pána prsteňov. Bohatá zeleň so starostlivo vybratými kvetmi, mihajúce sa svetlo sviečok, zmes farieb a jemné tóny klavíra pre dotvorenie nezabudnuteľnej atmosféry... S manželom obaja milujeme prírodu. Preto sme si vybrali miesto uprostred slovenských hôr obklopené lesmi a riekami. Samotný zámok dýcha atmosférou dávnych vekov. Je to nádherne zrekonštruovaný renesančný kaštieľ, v areáli ktorého nájdete ruiny gotického hradu a my sme sa doň okamžite zamilovali. Historický charakter lokality so sebou prináša všadeprítomný kameň, a preto sme sa rozhodli "zahriať" nádvorie a tzv. "Kamennú galériu"  farebnou kombináciou marsaly a černice s púdrovými a krémovými odtieňmi, ktorú sme podčiarkli tmavou zelenou. Kvetinové dekorácie prepracované do detailu pôsobili elegantne a nedbanlivo zároveň. 

My už môžeme len skonštatovať, že ich plány sa im vďaka spolupráci s perfektnými dodávateľmi podarilo zrealizovať do dokonalosti, o čom sa môžete presvedčiť aj vy sami z fotografií skvelých Petra a Veroniky

Okrem zmyselnej dynamiky vytvorenej kontrastom sýtej teplej červenej, studeného kameňa a harmonickej zelenej nás očaril aj zaujímavý detail černice v kvetinových dekoráciách. Vieme, že sa budeme opakovať, ale na detailoch naozaj záleží. :) A nevesta? ... tá pôsobila priam étericky! Dokonale zvolené šaty, účes a vizáž podčiarkla dychberúca kytica, ktorá bola tým najideálnejším šperkom. 

Mladomanželia mali svoju svadbu premyslenú naozaj do posledného detailu. Svadobných hostí pozvali v predvečer svadobného dňa na neformálnu opekačku, vďaka čomu sa všetci vzájomne spoznali a mohli si potom spolu naplno užiť samotnú svadbu. Vynikajúci nápad, čo poviete? Tu to však s originálnymi inápadmi nekončí... Peťa a Denis nedbali na tradičné zvyky. Nevesta prezradila, že vynechali povinné ľudovky, a namiesto toho si pozvali skupinu, ktorá hrá prerábky hitov skupiny Beatles a punk-rockovú kapelu. "Chceli sme všetko tak, ako sme si to vysnívali, a aj keď sú za tým mesiace plánovania, absolútne to za to stálo." 

Veruže stálo - o tom niet pochýb. Ani o tom, že na Slovensku máme neskutočne veľa možností, ako poňať svadbu inak, originálne, aby sa stala reálnym odrazom vašich snov a predstáv, vás samotných... a my sa nesmierne tešíme, že sa o takéto reálne svadby s vami môžeme podeliť. :) 

Na záver by sme sa ešte chceli poďakovať dnešným svadobným aktérom, ich fotografom a teraz už spolu môžeme pomaly vykročiť v ústrety krásnemu víkendu. :) 

Zdroje: Fotograf: Peter & Veronika Photography / Svadobné šaty : Jenny Packham / Výzdoba a kvety : Moruška dizajn / Lokalita : Grand Castle Liptovský Hrádok / Pozvánky a tlačoviny : Pergamen / Svadobné šaty : Jenny Packham / Svadobné topánky : Jimmy Choo / Make-Up : Boris Bordács / Hudba : Lost Clusters / Hudba : The Backwards / Torta a koláčiky : Dulche De Leche / Oblek ženícha : Prada

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame