Perfect Day

Opäť vás tu dnes vítame a zároveň dúfame, že ste si patrične užili predĺžený víkend a hlavne, že ste mali koho pobozkať pod zakvinutou čerešňou.

My sme si víkend krásne užili, ale teraz sme tu len a len pre vás:) Dnes sme pre vás pripravili výber 4 fantastických, inšpiratívnych ale hlavne reaálnych, slovenských svadieb, aby sme vám dokázali, že aj na Slovensku naozaj dokážeme mať perfektné svadobné dni:) Keď sme po prvýkrát zbadali tieto svadby, vedeli sme, že sa s vami o ne musíme skôr, či neskôr podeliť a sme nesmierne rady, že to je už dnes. Veľmi rady, by sme tieto svadby u nás publikovali samostatne, ale bohužial z rozličných dôvodov nemôžeme, preto vám ich prinášame aspoň takouto formou.

Ako prvá v poradí prichádza svadbička od jedného z našich obľúbencov Zdenka Vozárika, a to konkrétne svadba Katky a Miška. Ak by ste dnes nemali na internete vidieť nič iné, len túto svadbu, určite choďte do toho, nebudete ľutovať. Svadba je fantastická svojou bezprostrednosťou, jednoduchosťou, ale zároven aj nesmierne úžasnou kreativitou. Nás dostala tým, aké emócie v nás fotky vyvolávajú. Určite kliknite sem, aby ste si mohli pozrieť viac fotografií z tohoto skvelého dňa.

Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0002Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0001

Druhá v poradí je svadba Ľubky a Tomáša, od jedného z našich najčerstvejších prírastkov do Perfect Day famílie, Petra Lukačoviča. Táto svadbička nás zaujala, hlavne krásnou pestrofarebnosťou nevestinej kytice, celkovým štýlom nevesty, ale aj jednoduchou, ale zato o to príjemnejšou výzdobou nádherného miesta. Ak chcete vidieť viac, budete musieť kliknúť tu:

Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0003Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0004

Treťou v poradí je svadba Radany a Pavla, zachytená objektívom talentovanej Mišky z Alafeta Photo. Na tejto svadbe najviac zbožňujeme farbu nevestiných vlasov, jej voľbu svadobných šiat a naprosto úžasný svadobný automobil:) Ak vás náš krátky popis zaujal, určite prejdite na Miškinu stránku, kde nájdete omnoho viac fotografíí, z tejto svadbičky.

Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0005Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0006

No a ako čerešničku na záver sme si nechali svadbu Dominiky a Maťa od naprosto fantastického manželského dua Peter a Veronika. Ak ste náhodou ešte túto svadbu nevideli, tak to treba okamžite, ale naozaj okamžite napraviť. Nevestine šaty sú, ako sa hovorí po anglicky "to die for" (ľudovo preložené "na umretie"), ale my osobne si myslíme, že každý jeden detail tejto svadby je naprosto nádherný. Tak neváhajte a klikajte tu, ak chcete vidieť viac.

Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0007Perfect Day, svadobna inspiracia, to najlepsie zo slovenskych svadieb_0008

No a to je už na dnes všetko. Ak sa vám tento výber páčil, dajte nám určite vedieť prostredníctvom komentára, buď tu pod článkom, alebo na Facebooku, aby sme vedeli, či máme začať chystať ďaľšiu várku tých najlepších slovenských svadieb. Ďakujeme všetkým fotografom, za to, že sú takí skvelí v tom, čo robia, ale hlavne úžasným párikom, ktorí sa neboja ísť proti prúdu a vytvoriť si naozaj svadbu svojich snov, ste fantastickí!!!

Zastavte sa opäť v stredu, aby Vám neutiekol ďaľší článok. Krásny začiatok pracovného týždňa:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame