Perfect Day

Krásne stredajšie ráno, tým, čo nás čítate hneď zrána, alebo jednoducho skvelý deň želáme, všetkým, čo ste sa dnes u nás zastavili. A že sa dnes máte na čo tešiť :))

Dnes sme si pre vás pripravili opäť raz jednu inšpiratívnu svadbu, aby sme vám dokázali, že všetko čo je krásne a originálne nemusí jednoznačne pochádzať zo zahraničných svadieb, ale že aj my tu u nás máme skvelé priestory a úžasných dodávateľov, ktorí vám dokážu vyčariť nádhernú svadbu.

Tomáš a Veronika si pre vyslovenie svojho áno a nasledovnej oslavy tohto áno s rodinou a priateľmi vybrali veľmi milý priestor vo Vinárstve Dobrý pocit, ktoré sa nachádza v Ružindole, čo je dedinka kúsok od Trnavy. Poďme sa ale spoločne pozrieť na fotografie a dozvedieť sa o tomto milom páriku, ich príbehu a svadbe trošiku viac, čo vy na to?

perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0001perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0002perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0003

Aká je Vaša love story?

Zoznámili sme sa počas štúdia na vysokej škole. Od začiatku nás spájala túžba cestovať a spoznávať svet. Preto sme sa po skončení vysokej školy rozhodli spolu vycestovať do Austrálie a na Nový Zealand, kde sme dohromady prežili niečo viac ako 2 roky.

perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0004perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0005

Ako Vás požiadal o ruku?

Tomáš ma požiadal o ruku na Novom Zélande. V práci sa nám uvoľnilo pár dní, a tak sme sa vybrali na výlet do Milford Sound, v národnom parku Fjordland. Strávili sme tu deň turistikou a nasledujúce ráno sme mali na pláne výlet loďou a cestu domov. Počas noci však nasnežilo veľké množstvo snehu, a my sme tam zostali odrezaní od sveta, bez možnosti dostať sa preč.

To nás však neodradilo, aj keď sme tam až na pár ďaľších odvážlivcov ostali sami. Ďeň sme strávili kajakovaním a pozorovaním prírody. Tomáš ma požiadal o ruku pri jednom z výhladov na zealandské fjordy.

perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0006perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0007perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0008perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0009perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0010

Mali ste nejakú tému, farebnú paletu alebo hlavnú myšlienku pre Vašu svadbu?

Pôvodne sme vôbec nechceli mať veľkú svadbu, nakoniec sme však zmenili názor. Určite sme chceli mať prvky prírody a vína, keďže na Novom Zlande sme jeden rok žili vo vinárskej oblasti Otago, ktorá nám obom prirástla k srdcu.

perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0011perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0012perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0013perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0018perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0014perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0015perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0016perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0017

Ako ste našli a vybrali si svoje lokality na svadbu?

Vinárstvo Dobrý Pocit sme objavili náhodou, počas hľadania inšpirácií na internete. Hneď sa nám zapáčilo a po prvej návšteve sme mali vo všetkom jasno. Lokality na svadobné fotenie sme nemuseli hľadať dlho, lebo v okolí Ružindolu, pod Malými Karpatmi je veľa krásnych fotogenických miest - u nás to bol napr Zámocký park v Budmericiach a kaplnka pri obci Štefanová.

perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0019perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0020perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0021perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0022

Vyrábali ste Vy alebo Vaši priatelia niečo vlastnoručne?

Mama so starkou pripravili darčeky pre hostí. Med v malých pohárikoch, aby si hostia odniestli niečo na pamiatku a pripomenuli si, že láska je sladká ako med.

perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0023perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0024perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0025perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0026perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0027perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0028perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0029

Akú radu by ste dali nevestám a ženíchom, ktorí ešte len plánuju svoj svadobný deň?

Mali sme vypracovaný jednoduchý svadobný scenár, ktorý dostali aj svadobní rodičia. Rozdelili sa tak úlohy, ktoré bolo treba urobiť počas svadobného dňa, kým nezačne obrad.

 Počas obradu a hostiny sme už neriešili žiadne organizačné veci, ale naplno sme si užívali zábavu a venovali sa hosťom. Do svadobného programu sme zahrnuli len zopár najpodstatnejších vecí a ostatné sme ponechali improvizácii a voľnej zábave.

Nezabúdajte, že keď sa budete dobre zabávať vy, tak sa budú zabávať všetci. Príkladom sú naše staré mamy, ktoré sa bavili do 4tej ráno.

perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0030perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0031perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0032perfect day, slovensko, svadba, svadobna inspiracia, Tomas veronika_0033

Fotograf – Peter Hečko / Lokalita – Kostolík Sv. Bartolomeja  a vinárstvo Dobrý Pocit, oboje Ružindol okres Trnava / Šaty – Salón Nicole Bratislava, model Barcaza /  Make up a vlasy – Silvia Make Up Hairstyle / Náušnice - Sofia / Svadobná sponka - Magaela / Oblek a košeľa na mieru – Alain Delon / Výzdoba, kytica, pierko  – Svadbolina / Torta – Cukrárenská výroba Bejus  /  Hudobníci – Trnafská Cimbalofka /  Pozvánky  – LuccynArt / Auto – Žltá Felícia

Svadbu Tomáša a Veroniky nám poslal jeden z našich obľúbených fotografov Peter Hečko, ktorému týmto ďakujeme, že v prvom rade zachytil a v druhom nám poslal túto krásu:) Ak chcete vidieť viac ukážok jeho práce, určite si mrknite aj jeho webstránku a FB stránku. Takisto ďakujeme úžasnému páriku Tomášovi a Veronike, v prvom rade za to, že si vystrojili takú nádhernú svadbičku a v druhom nemenej dôležitom, za to, že sa s nami o ňu boli ochotní podeliť.

To je od nás na dnes všetko, zastavte sa však opäť v piatok, budeme tu zas s dávkou inšpirácie. Krásny zvyšok dňa!

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame