Perfect Day

Krásne piatkové ráno prajeme!

Do skorých marcových dní sa nám postupne vkráda naše milované slnko a my sa už nevieme dočkať, kedy konečne vypukne jar do svojho plného rozkvetu. Zatiaľ si krásne slnečné dni radi pripomíname aspoň z fotografií, kde slnečné lúče a žiarivá zeleň predstavujú tú najideálnejšiu scenériu pre vaše svadby.

Ako správne tušíte, inak tomu nebude ani dnes... dnes nás čaká ďalšia nádherná slovenská svadba, a nie hocijaká, ale v samotnom lone čarokrásnej Oravy. Celá svadba sa nesie v dokonalej harmónii bielej a zelenej farby, ktorá pôsobí sviežo a energicky. Jednoduchosť a minimalizmus čistých línií zvolila pre svoju svadbu samotná nevesta, ktorá preferuje práve takéto elegantné riešenia a s pomocou kamarátky pripravili takmer celú výzdobu vlastnoručne - od pozvánok, tlačovín, drevených menoviek, kvetov, fotokútika, či dekorácií až po výzdobu auta.

"Som architektka a mám rada čisté a premyslené riešenia, v tomto duchu sa všetko nieslo. Farebná paleta bola zložená z veľa bielej a zelenej farby. Téma nebola žiadna lebo priestor bol dokonalý, využívali sme dostupné zdroje."

A veru, ani sa nedivíme. Krásne zákutia čistej oravskej prírody viac nepotrebujú, samé o sebe sú skvostnou lokalitou pre svadbu. Biela farba dodáva celému priestoru luxusný nádych a necháva vyznieť pôsobivým detailom, ako napr. ostružinám v kytici nevesty či v aranžmánoch na stoloch. Milujeme tieto úchvátne detaily, ktoré dokážu vdýchnuť výzdobe dušu. :)

Mladomanželia zhodnotili svoju svadbu ako akciu roka, tak sa poďme na ňu bez ďalších zbytočných rečí pozrieť... :)

perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0001perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0002perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0003perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0004perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0005perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0006perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0007perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0008perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0009perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0010perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0011perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0012perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0013perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0014perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0015perfect day, vasa svadba, robert a zuzana, gabriela jarkovska,_0016

Fotograf: Gabriela Jarkovská Photography / Obrad: Farský kostol Božského Srdca Ježišovho - Vitanová / Hostina: Oravský Háj, Brezovica / Šaty: salón Nicol / Topánky: Hogl / Kvety (kytica nevesty) Michaela Fridrichová / Výzdoba: vlastná tvorba / Torta: Ľudmila Vavreková / Candy bar a dalšie torty - Napečené s láskou /Auto/pozvánky: vlastná tvorba / Hudobníci: DJ Robbie

Páčilo sa vám s nami na Orave? A čo poviete na Oravský Háj? Ja som mala ešte minulý rok možnosť zažiť si atmosféru tohto čarovného miesta aj na vlastnej koži počas víkendového pobytu a môžem ho vrelo odporúčať nielen ako miesto pre svadobnú hostinu, ale aj ako malú oázu oddychu ďaleko od uponáhľaných miest.

Ďakujeme Gabike, Zuzke i Róbertovi - veľmi sa tešíme, že sa s nami podelili o kúsok zo svojho veľkého dňa.

Krásny víkend, hlavne plný slnka, vám prajeme z Perfect Day! :)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame