Perfect Day

Keďže je dnes 1. decembra, čo znamená, že sa naozaj už nedá schovávať pred faktom, že Vianoce sú za rohom, rozhodli sme sa vám ulahčiť toto pre väčšinu pravdepodobne hektické obdobie zháňania darčekov, nakupovania surovín, pečenia, upratovania, zdobenia atď atď. Ak ste si náhodou nevšimli minulú stredu sme vám priniesli zopár tipov na darčeky pre ňu, túto stredu sme pre vás pripravili tipy pre darčeky pre neho, tak si ich určite nenechajte ujsť.

Okrem toho sme pre vás ale spoločne s malým množstvom našich obľúbených dodávateľov pripravili aj sériu súťaží, v ktorých budete mať šancu vyhrať nejaké úžasné vecičky, ktoré sa možno budú dať použiť aj ako nejaký ten darček, alebo si nimi urobíte radosť sebe samým, to už necháme na vás. Súťaže budú prebiehať počas troch týždňov, začínajúc dneškom. Súťažiť budeme prostredníctvom našej Facebookovej stránky, takže sa uistite, že nás "lajkujete" a pozorne sledujete. Súťaže budeme promovať každý pondelok, stredu a piatok s tým, že každá súťaž bude prebiehať vždy do polnoci dňa nasledujúceho po uverejnení, čiže napríklad. súťaž ktorá nabehne na FB v stredu, bude prebiehať do 24,00 vo štvrtok.

Takže čo môžete tento týždeň vyhrať a ako sa do súťaže zapojiť?

- nádherný svadobný strom Typ2 veľkosť 50x70cm, na ktorý sa vám zmestí cca 80 odtlačkov od hostí, v hodnote €69 od Zuzky zo Svadobného stromu. V prípade záujmu o iný typ stromu sa táto suma odrátať od vyššej hodnoty stromu. Poukážka na strom je platná do 1.9.2015

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0011

- krásnu sadu vankúšikov Mr. a Mrs. v hodnote €26 od Decor2Love. Dajú sa využiť ako rekvizita pri fotení, ako súčasť svadobnej výzdoby a neskôr aj výzdoby spoločného hniezdočka lásky mladých novomanželov:)

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0012- fantastickú poukážku na líčenie od talentovanej vizážistky Ľubice Orolínovej do štúdia Wow Beauty v Bratislave v hodnote €45. Dá sa použiť nielen na skúšku svadobného líčenia, ale aj ak sa napríklad chystáte na vianočný večierok a chcete mať profesionálny make up.

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna vyzdoba stola_0013

Aby ste sa zapojili do súťaže musíte:

1. Like našu Facebook stránku Perfect Day

2. Like Facebook stránku toho dodávateľa, o ktorého cenu súťažíte

3. Urobiť aspoň jedno z nasledovného:

a, Like status v ktorom o súťaži napíšeme

b, Komentovať na status v ktorom o súťaži napíšeme

c, Zdieľať status v ktorom o súťaži napíšeme.

To je všetko, jednoduché nie? Takže sledujte našu FB stránku aby vám tie statusy o cenu, o ktorú chcete súťažiť neušli a potom hor sa do lajkovania, komentovania, zdieľania. Výherca bude vybraný náhodne a vyhlásime ho vždy buď v pondelok, stredu alebo piatok nasledujúcu po dni od uverejnenia súťaže v článku tu  na našom blogu ale aj na Facebooku.

Máte otázky? Pýtajte sa v komentároch pod článkom. Veľa šťastia a krásny týždeň!

Credits * 1 *

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame