Perfect Day

Krásny začiatok týždňa prajeme z Perfect Day! Určite budete súhlasiť s nami, že neexistuje lepší spôsob, ako ho začať lepšie než svadobnou inšpiráciou pri rannej kávičke. Dnes na našom blogu uvidíte, ako sa snúbi elegancia a uvoľnenosť... a jednu očarujúcu bratislavskú svadbu...

Dnešným sympatickým zaľúbeným párom je Veronika a Boris, a o to, aby sme mohli nahliadnuť do ich veľkého dňa, sa postarala Gabriela Jarkovská, ktorá dokonale zachytila všetko, čo si tento pár vysníval a úspešne zrealizoval do posledného detailu. Mladomanželia si želali, aby ich svadba bola uvoľnená, neviazaná tradíciami a hlavne prežiarená pohodovou atmosférou. Dosiahli to aj vďaka skvelým dodávateľom a lokalite svadobnej hostiny, či skôr party, kde našli ideálne podmienky pre to, aby sa ich predstavy mohli pretaviť do reality. Z každej fotografie na nás dýcha čistá elegancia, jednoduchosť, súhra subtílnych farebných tónov, zelene a minimalistických detailov, ktoré spolu tvoria dokonalú harmóniu tohto svadobného dňa. Tlieskame! Lebo v jednoduchosti je krása... vždy bola a vždy bude! 

Dosť však už rozplývania sa, poďte sa presvedčiť (a prečítať si) na vlastné oči sami... 

Aká je Vaša love story? Ako ste sa zoznámili a dali dokopy?

Zoznámili sme sa cez spoločnú kamarátku. Prvé stretnutie bolo ešte dávno, niekoľko rokov dozadu, keď sme boli večer v meste. Vzájomná iskra však preskočila až o pár rokov neskôr, keď sme sa stretli druhýkrát v meste, v podniku Next Apache, kam nás oboch zavolala už spomínaná kamarátka. Od tohto okamihu to už išlo relatívne rýchlo a láska bola na svete. :) 

Ako Vás požiadal o ruku?

Doma v kúpeľni, keď sme sa ráno chystali na stretnutie v meste, môj, teraz už, muž pokľakol a požiadal ma o ruku. Nebolo to síce veľmi romantické miesto, ale o to väčšie a radostné prekvapenie. :) 

Mali ste nejakú tému, farebnú paletu alebo hlavnú myšlienku pre Vašu svadbu? Odkiaľ ste čerpali inšpiráciu?

Svadbu, respektíve svadobnú hostinu, sme chceli mať nie v tradičnom duchu, ale skôr ako party. Aj celková výzdoba bola jemná, nič opulentné, v bielo a slaboružovej farbe. Z tradičných svadobných „rituálov“ sme mali len prvý spoločný tanec manželov, ktorý sme ozvláštnili o prskavky, ktoré mali zapálené naši hostia počas toho, ako sme tancovali a krájanie svadobnej torty. Najviac inšpirácií som našla na stránke Pinterest.

Ako ste našli a vybrali si svoje lokality na svadbu?

Hneď od začiatku sme vedeli, že by sme boli najšťastnejší, keby sa nám podarilo mať našu svadobnú party v reštaurácii Fach Bratislava, najmä kvôli unikátnemu interiéru reštaurácie, v ktorej sa nachádzajú živé stromy, ktoré boli ozdobené svetielkami a vytvárali tak úžasnú atmosféru. Aj keď sme boli v uzavretom priestore (svadbu sme mali na začiatku apríla, takže vonkajšie priestory neprichádzali do úvahy kvôli obave zo zimy), tak sme mali pocit, že sme v krásnej záhrade. Ďalším z dôvodov, a o nič menej dôležitým, pre výber lokality bolo úžasné jedlo.

Zahrnuli ste do Vášho dňa niečo netradičné, jedinečné? 

Asi celá svadobná hostina bola netradičná, keďže sme ju poňali v štýle party. Chceli sme tým vytvoriť predovšetkým uvoľnenú atmosféru, aby si každý mohol vybrať zo širšej ponuky jedál to, na čo má práve chuť a vtedy, kedy chce. Žiadna spoločná večera so zasadacím poriadkom.

Čo bol Váš najobľúbenejší okamih z celého dňa?

Ako nevesta som bola prirodzene trošku v strese, keďže som chcela, aby bolo všetko tip-top a všetci hostia sa cítili počas nášho veľkého dňa dobre a príjemne. Musím však povedať, že každá jedna sekunda bola pre mňa úžasná, keď sme si povedali "áno", romantické novomanželské fotenie s Gabikou a aj party s našimi najbližšími. Všetko dopadlo tak, ako som si naplánovala a predstavovala. Úplne najlepšie okamihy z celého dňa však pre mňa boli, keď som sa pozrela na svojho manžela a videla, že je spokojný, šťastný a dobre sa zabáva.

Akú radu by ste dali nevestám a ženíchom, ktorí ešte len plánujú svoj svadobný deň?

Asi to nebude veľmi rada, ale musím sa priznať, že naša svadba dopadla tak úžasne najmä vďaka tomu, že som mala šťastie na ľudí, s ktorými som spolupracovala. Začalo to objavením salónu Lulu & Anna, kde som sa zoznámila s úžasnou spolumajiteľkou salónu Aničkou, ktorá mi neskutočne pomohla pri výbere šiat z ich portfólia netradičných a prekrásnych svadobných šiat. Práve ona mi poradila našu talentovanú fotografku Gabiku, a teda vďaka nej máme tie najúžasnejšie svadobné fotky. Gabika mi zase poradila dodávateľku kytice Floretally, ktorá mi vytvorila prekrásnu kyticu a manželovi pierko. A čerešničkou na torte bol šikovný make-up a hair artista Boris, ktorý ma premenil na krásnu nevestu. :) Týmto by som sa im chcela veľmi poďakovať.

Toľko dnešná dávka inšpirácie a lásky, ktorá, dúfame, zahriala v dnešné sychravé novembrové ráno všetky romantické duše naladené na svadobnú nôtu. Ešte raz ďakujeme Veronike, Borisovi i Gabike a tešíme sa na vás opäť o pár dní...

Váš Perfect Day team 

Zdroje: Obrad: Zichyho palác / Fotograf : Gabriela Jarkovska Photography / Hudobníci: Juraj Zaujec / Make-Up : Boris Bordács / Torta: Fach Bratislava / Doplnky, bižutéria: ANNA Inspiring Jewellery / Ženíchov oblek: Suitsupply / Kvety - kytica, pierko, kvetinová výzdoba: Floretally / Topánky: Salamander / Šaty: Lulu & Anna / Hostina: Fach Bratislava

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame