Perfect Day

Nezabudnite na to, že oni budú hlavne také, ako si ich spravíte. :) Ja (Soňa) som sa tento rok rozhodla vyhnúť všetkému vianočnému stresu a zhonu tým, že v čase, kedy píšem tento článok (9.12.), odchádzam na dvojtýždňovú dovolenku za teplom a slnkom. Aj napriek tomu, že sa na to nesmierne teším, je to aj veľmi zvlášny pocit - vedieť, že nebudem počas Štedrého dňa s najbližšou rodinou. Každopádne verím, že kapustnica a zemiakový šalát ma počkajú až do návratu a že si Vianoce aj tak užijem, aj keď tu nebudem. 

Nebudem vás viac zdržiavať, viem, že máte ešte určite kopec dôležitejších vecí na starosti tieto posledné dni (pevne verím, že je to hlavne balenie darčekov a nie ich nakupovanie:)). V mene celej našej perfektnej redakcie, ktorá sa nám pred nedávnom rozšírila o dva nové prírastky (o tom ale niekedy inokedy), by som Vám chcela zaželať perfektné Vianoce. Užite si ich akokoľvek ste sa rozhodli ich tento rok stráviť.

A zároveň, všetko dobré do nového roku 2018, aby bol tým doposiaľ najlepším rokom vo vašom živote. :) 

Ďalšie články od nás a náš návrat k blogovaniu očakávajte 8. 1. 2018. :) Tešíme sa na ďalší rok hľadania inšpirácie pre vaše svadby! 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame