Perfect Day

Krásny (pravdepodobne stresom preplnený) pondelkový deň vám všetkým želáme. Veríme, že aj v tom predvianočnom zhone (nebojte potrvá to už len chvíľu), si nájdete pár minút mrknúť sa sem na náš blog a preto aj dnes píšeme. Máme pre vás v podstate len dve správy, ako to už chodí, dobrú a zlú. Nebojte zdržíme vás len chvíľku určite vám zostane čas aj na posledné nákupy darčekov, na boj o ovocie v potravinách, roztápanie karamelu (pozor aby neprihorel) na grilášky, lepenie lineckých kolečiek, plnenie medových rezov, upratovanie, balenie darčekov a zdobenie stromčeka a ďaľších asi milón vecí, ktoré treba ešte do Vianoc stihnúť. Takže poďme priamo k veci.

1. Dobrá správa

Výhercom našej poslednej súťaže, poukážky na Boudoir fotenie od Inspired By Love sa stala Daniela Pallová. Danka, gratulujeme! Mohla by si nás prosím kontaktovať emailom na info@perfectday.sk, aby sme Ti mohli poslať poukážku?

Ďakujeme všetkým, čo ste sa našich súťaží zúčastnili a hrozne nás mrzí, že tých výhercov nemohlo byť ešte troška viac, aby sme mohli potešiť viacerých z vás:)

Ešte väčšia vďaka patrí našim fantastickým dodávateľom, ktorý nám venovali všetky tieto super ceny, menovite Svadobný Strom, Decor2Love, Ľubica Orolínová, Syslíkove tortičky, Wedding Avenue, Jana Lokšíková, Castel Pension, Inspired By Love. Ste úplne úžasní a preto vás zbozňujeme:*

2. Zlá správa (možno pre niekoho aj dobrá:))

Keďže Vianoce sú sviatky, pokoja, mieru a lásky a pre niektorých štastlivcov, ktorí sú medzi nami aj ničnerobenia, povaľovania sa na gauči, pozerania rozprávok a pojedania všetkého toho sladkého, čo sme si napiekli, tak sme sa tu v Perfect Day rozhodli, že aj my sa ich pokúsime stráviť v podobnom duchu a preto, tento článok je ten posledný tohtoročný. Dáme si kratšiu pauzičku, vrátime sa k vám 12. januára nabití energiou, novoročnými predsavzatiami a nejakým tým kilom navyše:) Nebojte sa však, aj počas tohoto obdobia kedy nebudeme články písať, budeme nad ďaľšími témami, novými dodávateľmi a reálnymi svadbami, ktoré vám chceme ukázať usilovne premýšľať. Ak je niečo o čom by ste si tu u nás chceli po Novom roku prečítať, alebo máte tip na skvelého dodávateľa, prípadne by ste chceli uverejniť vašu svadbu, neváhajte a ozvite sa nám na info@perfectday.sk.

A teraz nám už naozaj nezostáva nič iné len vám všetkým zaželať ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE!

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Stastne a vesele vianoce_0001

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, Stastne a vesele vianoce_0002

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame