Perfect Day

Krásne pondelkové ráno želáme všetkým. Aký bol víkend? V koľkých mestách ste už stihli omrknúť Vianočné trhy? Ja som mala to potešenie ísť sa pozrieť na tie v Budapešti a poviem vám, bolo to super. Bola to moja prvá, ale verím tomu, že nie posledná návšteva tohoto krásneho mesta.

Ale prejdime radšej k tomu, čo vás pravdepodobne zaujíma viacej ako moje výletovanie:)

Máme tu pre vás posledný tretí týždeň našich vianočných mini súťaží o super hodnotné ceny. Svojich majiteľov si našli už ceny od Decor2love, Svadobného stromu, Ľubice Orolínovej, Syslíkových tortičiek, Wedding Avenue.

Piatkovú cenu, poukážku na skúšobné svadobné líčenie od Janky Lokšíkovej získava Veronika Duchoňová. Veronika, pošli nám prosím email na info@perfectday.sk, nech Ti poukážku môžeme poslať. Na rozjasňujúcu masku, jeden z obľúbených produktov, ktoré Janka používa sa môže tešiť Betka Betty Kaločayová! Betka, Ty prosím mailuj priamo Janke na j.loksikova@gmail.com, aby si jej povedala adresu, na ktorú Ti má masku poslať. Obom výherkyniam gratulujeme a ďakujeme všetkým, ktorý ste sa minulý týždeň zapojili. Tento týždeň hráme o tieto super ceny:

- v pondelok máme pre vás poukážku na romantickú večeru pri sviečkach + sladké prekvapenie pre dvoch v Casteli Pension v celkovej hodnote  €50. Voucher na večeru platí do 15.5.2015.

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna sutaz tyzden c3_0001

- v stredu budeme mať opäť 3, opakujem 3 poukážky na 15% zľavu pri nákupe fantastickej Dolly sukničky od Wedding Avenue, po ktorej či už verejne alebo tajne snívajú snáď všetky ženy:)) Zľavu je potrebné uplatniť do 15.3.2015.

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna sutaz tyzden c3_0002

- no a celé toto naše vianočné súťaženie uzatvoríme v piatok súťažou o voucher na Boudoir/Beauty fotenie od Inspired By Love. Tento voucher môžete prípadne darovať najlepšej kamarátke ak sa na to necítite vy, ale viete, že ona túži po tom, byť na pár hodín modelkou:) Voucher je platný do 30.6.2015.

Perfect Day, svadobna inspiracia, svadba, slovensko, Vianocna sutaz tyzden c3_0003

Ak náhodou ešte stále neviete ako sa zapojiť do súťaže, tu sú podmienky:

1. Like našu Facebook stránku Perfect Day

2. Like Facebook stránku toho dodávateľa, o ktorého cenu súťažíte

3. Urobiť aspoň jedno z nasledovného:

a, Like status v ktorom o súťaži napíšeme

b, Komentovať na status v ktorom o súťaži napíšeme

c, Zdieľať status v ktorom o súťaži napíšeme.

Meno výhercu hľadajte tu na našom blogu ako aj na našej FB stránke vždy nasledujúci pondelok, stredu alebo piatok po dni, v ktorom bola súťaž vyhlásená na Facebooku.

Tak o ktorú z cien budete tento týždeň pokúšať šťastie? V každom prípade vám držíme palce! Krásny šialený predvianočný týždeň:)

PS: Ste tento rok extrémne nezorganizovaní a ešte stále nemáte darčeky? Tu nájdete naše tipy na darčeky pre ňu a tu zasa pre neho. Minimálne polovica našich tipov by sa mala dať zohnať aj na poslednú chvíľu:)

Credits * 1 2 3 4 *

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame