Perfect Day

Počasie vonku nám síce ešte stále ukazuje svoju náladovú tvár, ale napriek tomu už cítiť vo vzduchu blížiacu sa jar, ktorá je pre mnohých synonymom lásky, radosti a oslavy života. A hoci má každé ročné obdobie čo-to do seba, musíme uznať, že jar je naozaj výnimočná a právom je považovaná za najkrajšie obdobie v roku.

Po šedivej upršanej zime je príjemné sa pre zmenu zobúdzať do slnečného rána a pri každodennej rutinnej rannej prechádzke so psom, alebo do práce sa pokochať pohľadom na kvitnúce stromy, hýrivé farby a omamné vône rozkvitnutých lúk a záhrad. No hneď má človek dobrú náladu a energiu do celého dňa :)

Nooo, a práve tento pocit si dnes navodíme aj u nás v Perfect Day, pretože sa spolu pozrieme na kvetinové doplnky do vlasov vhodné tak pre nevestu, ako aj družičky, svadobných hostí alebo len tak pre radosť na bežný deň. Po inšpiráciu sme ani nemuseli ďaleko chodiť. A ani vy nemusíte! Veď na Slovensku máme šikovnú Petru so svojou značkou V jednoduchosti je krása, alebo skvelú Cajovu, Magaelu, HogoFogo, Suziert či Miselkatt, ktoré na Sashe ponúkajú svoje kvetinové skvosty presne podľa vašich predstáv. Máme tu pre vás malú ukážku toho, čo dokážu, tak sme zvedavé, čo na ne poviete.

Krokusy, snežienky, sedmokrásky a fialky sú nenápadní oznamovatelia príchodu jari. V kytici by síce zanikli, ale zato vo venčeku alebo na čelenke vo vlasoch sa budú skvelo vynímať, nemyslíte?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0953

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0965

Marec a apríl sú mesiace, kedy to v kráľovstve kvetov doslova začína prekypovať farbami od výmyslu sveta. O slovo sa hlásia iskerníky, veternice, tulipány i narcisy, z ktorých dokážu šikovné ruky vyčarovať extravagantné party pre odvážne ženy, pôvabné venčeky pre nevesty alebo čelenky ako pre lesné víly...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0957Májové svadby by sme si asi ani nevedeli predstaviť bez rozkvitnutých čerešní, jemných pivoniek a romantických ruží. Tak prečo ich nezakomponovať aj ako ozdobu do vlasov?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0959svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0963svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0964

Všetkým nevestám, čo plánujú svadbu začiatkom júna, tak trochu závidíme, pretože v tomto období na konci jari už začína kvitnúť priam návykovo voňavá levanduľa. Jej krásnu nežnú fialovú farbu môžete kombinovať hádam na sto spôsobov. Najviac jej to však pristane s bielou, žltou alebo ružovou :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0951

A ktorý z voňavých doplnkov oslovil vás? Bol to ten so snežienkami, iskerníkmi, alebo ten s pivonkami? Podeľte sa s nami v komentári pod článkom :)

Na dnes sa lúčime a prajeme krásnu stredu!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

 
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame