Perfect Day

Tak a je to tu. V piatok na deň Sv. Valentína sme Vám dali šancu vyhrať úžasný darček v podobe Len my ... fotenia od Inspired By Love.

Ďakujeme všetkým, ktorí si našli čas sa do našej súťaže zapojiť, "lajkovali", zdielali a komentovali na náš post, veľmi si vašu účasť ceníme a najradšej by sme Vás odmenili všetkých. To ale bohužial nie je možné, aj keď vám sľubujeme, že sa budeme snažiť súťaže o rozličné ceny usporiadavať častejšie, takže snád to raz vyjde aj vám ostatným, čo ste dnes nemali dosť šťastia na to vyhrať túto super cenu.

No takže kto je ten štastlivec, čo bude mať šancu mať už onedlho set super fotiek od Soni z Inspired By Love? Budeme Vás ešte trochu napínať, ako gumu v trenkách, aj napriek tomu, že my tieto napínáky v podstate strašne nenávidíme (hlavne keď to robia moderátori v talentových súťažiach) a ešte predtým, než to meno prezradíme, tak vám ukážeme zopár fotiek z nejakých Len my... fotení, aby ste vedeli, o čo ste súťažili:)

Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0006Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0007Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0008Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0009Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0010Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0011Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0012

No takže... ta dááááá... výhercom našej Valentínskej súťaže sa stáva ..... sa stáva..... a určite bude mať obrovskú radosť... (ok ok, už to fakt prichádza:)) ..... Klaudi Ploczekova!!!!!

Klaudi, gratulujeme k výhre, budeme v kontakte:)

Ešte raz ďakujeme všetkým za účasť. Ako sme už spomenuli, toto určite nebola naša prvá a posledná súťaž, takže nezabudnite "lajkovať" našu FB stránku, nech máte vždy aktuálne info a nič vám neutečie.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame