Perfect Day

Sme radi, že Vás tu vidíme. Vitajte na našom úplne novom a dúfajme, že čoskoro aj vynikajúcom blogu o svadbách. Prosím, cíťte sa tu ako doma:)

Po pár rokoch strávených v Írsku a zarábaním si na živobitie fotením svabieb a s tým spojením prezeraním zahraničných svadobných blogov, som sa rozhodla, že je načase vytvoriť takýto zdroj inšpirácie aj na Slovensku. Myslím si, že slovenské svadby majú obrovský potenciál byť absolútne odlišné, originálne, krásne, skvelé a jedinečné, ale veľa ľuďom chýba troška inšpirácie a odvahy k tomu, aby sa odvážili vytvoriť si svadbu podľa svojich snov a predstáv a nie podľa toho, čo je momentálne v kurze, čo trh ponúka alebo podľa toho, čo robia všetci ostatní.

Keďže sa aj naďalej plánujem venovať aj foteniu a časovo by som to všetko sama asi nezvládala, tak som si prizvala k tomuto projektu ďaľšíu šikovnú a talentovanú slečnu Tamaru, spolu s ktorou sa nám dúfam, podarí prinášať Vám pravidelnú dávku inšpirácie pre Váš deň S!  Viac o nás si môžete prečítať v sekcii O nás. Takisto by sme veľmi radi to nášho tímu prijali ešte jednu dobrovoľníčku, ktorá má rada všetko krásne, ak o niekom viete, ozvite sa nám:)

Do budúcnosti máme veľa plánov, ale začneme skrome, a to pravidelnými rubrikami, v ktorých budeme uverejnovať slovenské aj zahraničné svadby, ktoré nás niečím očarili, ďalej rozhovory s dodávateľmi o ktorých si myslíme, že sú tí, ktorí Vám pomôžu na ceste k Vašej vysnívanej svadbe, inšpiratívne články na rôzne témy, tzv. "moodboards" (v doslovnom preklade náladové nástenky) a v budúcnosti snáď pribudne mnoho ďaľších.

Ak chcete zostať informovaní čo najviac, nezabudnite nás "like" na Facebooku. Ak chcete vidieť čo najviac obrázkov a text pre Vás nie je podstatný, je absolútne nevyhnutné nás sledovať na Pintereste. Ak ste o Pintereste ešte nepočuli, uistite sa, že to okamžite napravíte a poďakovať nám môžete neskôr:) Je to ten najlepší nástroj na plánovanie svadby, teda aspoň čo sa týka hľadania vizuálných nápadov a inšpirácie.

Ak si myslíte, že Vaša svadba sa nám bude páčiť, poproste prosím Vášho fotografa, aby nám ju poslal. Ak máte nejaké otázky neváhajte nás kontaktovať. Ak ste dodávateľ a chceli by ste s nami inzerovať, prípadne nám poskytnúť rozhovor, určite sa ozvite! Info o tom ako nás kontaktovať nájdete pod záložkou na ľavej strane.

No myslím, že na začiatok toho bolo povedaného už dosť, takže na dnes končíme. Ďakujeme za návštevu a dúfame, že sa tu čoskoro stretneme znova:)

 
Novší článok

 

Odporúčame