Perfect Day

Zdravíme všetkých našich verných čitateľov, ktorí nás pravidelne sledujú, ale aj vás nových, ktorí ste sa tu vyskytli prvý krát, objavili ste nás počas sviatkov a už ste sa nevedeli dočkať, kedy opäť začneme písať:) Dobrá správa, ten okamih práve nastal.

Po dlhšej prestávke počas Vianoc, ktoré sme si patrične užili  (dúfame, že aj vy) sme tu späť v plnej zbroji a tešíme sa na pokračovanie toho, čo sme už takmer pred rokom začali - na prinášanie (takmer) každodennej inšpirácie pre váš perfektný svadobný deň.

V prvom rade, aj keď sú síce už dva týždne po ňom, by sme Vám chceli zaželať všetko dobré v Novom roku! Dúfame, že vás čaká rok plný zdravia, šťastia a lásky, samých milých prekvapení a úspechov v pracovnom aj súkromnom živote! A hlavne nech tá planovaná svadba vyjde tak ako si želáte:)

Dnes začneme zľahka a podelíme sa s Vami len o tri dôležité informácie:

1. Ak nás sledujete pravidelne, možno ste si všimli, že na stránke pribudla možnosť na zasielanie noviniek emailom. Áno, rozhodli sme sa, že chceme začat vytvárať Newsletter (zo začiatku 4x do roka, neskôr mesačne), ktorý by sme vám veľmi rady doručili priamo do vašich emailových schránok, aby vám nič neušlo. Pretože FB už ukazuje naše novinky a statusy len veľmi malému množstvu našich fanúšikov a vieme, že niekedy sa proste do cesty snívaniu na našom blogu postavia dôležitejšie udalosti, takže vám sem tam niečo unikne a tomu sa chceme vyhnúť. Chceme, aby ste od nás naozaj získali čo najviac inšpirácie a preto by sme vám ju radi osobne doručili až do vašej emailovej schránky. Ak sa vám táto možnosť pozdáva, treba aby ste vyplnili jednoduchý formulár, ktorý nájdete na stránke hneď trikrát - vpravo dole pod NOVINKY EMAILOM, v menu pod záložkou KONTAKT a CHCEM NOVINKY EMAILOM prípadne pod záložkou vľavo dole, CHCEM ODOBERAŤ NEWSLETTER. Je veľmi dôležité si správne vybrať z troch možností, ktoré identifikujú, aký typ noviniek vám budeme zasielať, takže nezabudnite na to:)

2. Veľa z vás si už asi všimla, ale 18.1.2015 sa v priestoroch hotela Radisson Blu Carlton v Bratislave bude konať už 6. ročník Svadobnej výstavy. Nevieme ako vy, ale my tam určite budeme, ako aj množstvo dodávateľov, ktorých odporúčame. Menovite Wedding Avenue, Inspired By Love, Kamea, DJ Gabo, Svadobný salón Diva, Ambientes a Wedday a samozrejme aj kopec ďaľších, ktorých sa chystáme omrknúť a zistiť, či stoja za to a či vám ich budeme odporúčať:) Viac info nájdete tu. Vidíme sa?

banner_vystava_1024x526.cdr 3. Je nám veľkým potešením, že vám môžeme oznámiť, že fotografi Peter a Veronika, ktorí patria podľa nás medzi absolútnu (nielen) slovenskú špičku sa k nám rozhodli pridať!!! Veľmi sa tešíme, že vám ich môžeme odporúčať, sú naozaj TOP!!! Presvedčte sa o tom sami v ich novom, nablýskanom profile:) Tak a to je na dnes všetko:) Vidíme sa v stredu pri ďaľšom článku. Úspešný začiatok týždňa!
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame