Perfect Day

Zdravíme všetkých našich čitateľov z Perfect Day! Tak, aký máte týždeň? Robia vám ľudia naokolo iba radosť alebo sa vám od pondelka lepí smola na päty? Aj keď je možno realita od ideálu na míle vzdialená, dúfame že vám aspoň náš dnešný článok vyčarí úsmev na tvári:)

Dnes vám totiž prinesieme svieže nové inšpirácie, ako si originálne a s nápadom dokážete vyzdobiť závesnými dekoráciami (angl. wedding backdrops) miesto obradu, fotokútik alebo stenu za novomanželmi v svadobnej sále. Nadviažeme tak na náš prvý diel z októbra, kde sme si predstavili papierové, látkové a kvetinové dekorácie na zavesenie (článok si môžete prečítať tu).

A keďže raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť, poďme teda bez ďalších rečí na to:) Bohémska svadba si vyžaduje aj bohemské kúsky vo výzdobe. Hlavnú úlohu v nej zohrajú hačkované závesy od vašej starej mamy, handmade lapače snov a ani čipka nesmie chýbať:) svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0922

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0921Rustikálne prvky sa dajú úplne jednoducho vniesť aj do závesných dekorácií. Stačí k tomu trochu zručnosti s drevom a aj zo starých parkiet, dverí alebo paravanu dokážete vyčariť pomocou kvetinovej výzdoby, rámikov alebo starých debničiek romantickú stenu na fotenie.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0929svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0931

Všetci si na to ešte pamätáme...Pani učiteľka nás vyvolala k tabuli a okrem známky sme si ešte boli núteni odniesť aj kriedový prach na rukách, prípadne "voňavú" arómu zo špongie :D To čo sme však vtedy neznášali, možeme teraz využiť na svadbe. Veď uznajte, takéto kriedové dekorácie do fotokútika sú vážne cool.  Samozrejme máme pre vás aj tutoriál tu.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0932

Keďže svadba je o vás dvoch a zábave, jednou z možností akým môžete obzváštniť váš fotokútik, sú byť práve vaše podobizne s ktorými sa budú hostia fotiť:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0924

Viete si predstaviť, žeby ste sa ocitli zrazu v rozprávke? Síce to nie je v skutočnosti možné, ale aspoň ilúziu úžasného sveta knižiek si môžete vykúzliť s týmito krásnymi dekoráciami na vašu rozprávkovú svadbu.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0933

Geometrické tvary sú rôznorodé, veľmi mnohotvárne a rozhodne majú niečo do seba. Dokážete z nich vytvoriť naozaj krásne priestorovo zložité 3D visiace dekorácie alebo 2D dekoračnú stenu napríklad do fotokútika. Návod na tú skvelú farebnú 3D hexagonovú stenu nájdete tu. 

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0935svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0936Farebné funky závesné dekorácie sme si nechali ako sladkú bodku na záver. Práve pri nich sa môžete úplne vyblázniť a popusiť uzdu svojej fantázií a vyjadriť nimi veci, ktoré máte radi. Pre niekoho to môže byť Super Mário, pre iného retro bicykel, rôznofarebné papierové dáždniky, alebo napríklad cirkus...

Ruffled - photo by Vanessa Velez Photography http://ruffledblog.com/whimsical-retro-inspired-wedding

Tak, ktorá z dnešných závesných dekorácií vás zaujala? Napíšte nám o nej do komentu pod článkom:) Nateraz sa s vami lúčime, no už v piatok sme tu opäť pre vás.

Do skorého videnia!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18-19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame