Perfect Day

Či sa nám to páči alebo nie, zima nám nezadržateľne klope na dvere. A predstava zimnej svadby nás natoľko nadchla, že ju nevieme dostať z hlavy. Akoby naša túžba po snehu, vlnených svetroch, nórskych vzoroch, jablkovo-škoricových pájoch, varenom víne, medovine či zázvorových sušienkach rástla tohto roku o čosi viac. A tak sme sa rozhodli, že si vôňu badiánu, chuť sušených brusníc a krásu zapálených sviec navodíme, aj keď je vonku cítiť  skôr jar ako prichádzajúcu zimu. No a čo?! :-)

Pripravili sme si pre vás farebnú paletu, ktorá vás dozaista zahreje. Dámy a páni, v hlavnej úlohe sa dnes predstavia CRANBERRIES!! Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0123

Výhodou prekrásne žiarivej brusnicovej farby je, že svedčí ženám v každom veku. Je elegantná, formálna a 100% chic, zároveň veľmi hravá. V tejto farbe vaše družičky, mamy a staré mamy rozhodne nikto neprehliadne!

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0122

Svadobná kytica v  červenej, bordovej a sýto ružovej farbe doslova berie dych! Saténové stuhy už len podčiarkujú jej nadčasovú eleganciu.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0124

Kvety, sviečky, papierové obrúsky, pozvánky, menovky, cukrovinky... dokonalé farebné zladenie. V kombinácii s bielou farbou pôsobí ako modelka na predvádzacom móle. Je chladná a nedostupná, napriek tomu z nej neviete spustiť oči. Zlatá farba jej naopak dodáva hĺbku a príťažlivý šarm. Doslova vás zahreje!

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0121

O brusnicovej farbe je známe, že stimuluje chuťové poháriky. Brusnicový cheesecake s domácou malinovkou z granátového jablka, varené víno s badiánom a škoricou, hroznový mušt a hruškový závin... Naše rozmaznané jazýčky by si prišli na svoje. Čo poviete? :-)

 * Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame