Perfect Day

Ahojte a TGIF! Dnes je to presne šesť dní od skvelej svadobnej výstavy Perfect Wedding, na ktorej organizácii sme sa (viac či menej) podielali aj my, dievčatá z Perfect Day teamu. A aké sú naše pocity? Veľmi spokojné!

Návštevníkov sme mali skutočne veľa, a tí mali možnosť nahliadnuť do práce 54 vystavovateľov z rôznych oblastí a z celého Slovenska. Ak ste na našej výstave neboli, tak ste zmeškali skvelú príležitosť poradiť sa ohľadom svadobných šiat, lokalít, obrúčok, make-upu, úpravy vlasov, doplnkov, fotenia či prvého tanca, ale taktiež aj možnosť ochutnať skvelé drinky či koláčiky. Nuž, teraz vám budú musieť stačiť už len fotografie a naše slovo, že bolo fakt super. :)

Snáď sa uvidíme budúci rok na Perfect Wedding - svadobnej výstave trochu inak. :)perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0256perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0257perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0258perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0259perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0260perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0261perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0262

perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia svadobna vystava perfect wedding_0255

Tááák, a už sme aj na konci. Všetkých 54 vystavovateľov nájdete na oficiálnej stránke Perfect Wedding a určite ich neváhajte kontaktovať! :)

Prajeme vám krásny víkend!

*Credits* Barbora, Inspired By Love

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame