Perfect Day

Ahojte, milí návštevníci blogu Perfect Day! Svadobná sezóna sa nám pomaly, ale isto rozbieha a musíme vám pripomenúť, aby ste výrobu pozvánok na svadbu nenechali na poslednú chvíľu. Preto vám dnes predstavíme zopár tipov, ako povedať nie nudným klasickým pozvánkam a ako povedať áno milým a zábavným pozvánkam, vďaka ktorým sa budú vaši hostia tešiť na svadbu ešte viac. Ideme na to? :)

Trošku dospeláckeho humoru nikdy nezaškodí a pokiaľ máte partiu kamarátov, ktorí na svadbe nesmú chýbať, tak sa im vaše "vyspelé" pozvánky budú určite páčiť. Zmienka o alkohole zadarmo, uvedomenie si (krutej) reality či odmietanie formálnosti - to všetko môžete dať na pozvánku. A povedzme si úprimne, kto by nešiel na svadbu, kde je pivo zadarmo? :)

Ak ste však s partnerom večné deti či dobrodruhovia, aj pre vás máme pozvánkovú alternatívu - či už pozvánky ako omaľovánky, stolová hra, obrovské leporelo či mapa pokladu, alebo balónikové pozvánky (ktoré neskôr na svadbe vypustíte). To všetko sa dnes už dá vyrobiť bez väčších problémov a vaši hostia budú hneď vedieť, že na tej vašej svadbe zažijú veľa zábavy!

Fotografie na svadobných oznámeniach sa už nejaký ten piatok objavujú, no aj tie môžu byť zábavné a nevšedné. Pokiaľ s partnerom nemáte problém spraviť si srandu sami zo seba, tak určite porozmýšľajte aj nad takouto verziou. Či zhrozené výrazy alebo zlé fotky z minulosti aj prítomnosti, to všetko môže byť na svadobnom oznámení a úsmev na tvárach hostí máte zaručený.

Kto povedal, že pozvánky majú byť len 2D? My teda určite nie, lebo nám sa veľmi páči, ak majú svadobné oznámenia nevšedný tvar či materiál. Či už ako skladačka nebo-peklo, puzzle, gramofónové platne, alebo hocičo iné a šialené, to všetko môže oveľa lepšie vystihnúť vás a vášho partnera ako nejaké nudné papierové pozvánky. No nie? :)

Pri trochu nevšednom tvare a využití ešte ostaneme - viete, čo je lepšie ako obyčajná pozvánka? No predsa, keď sa obyčajná pozvánka môže využiť aj na niečo iné! Hovoríme tu napríklad o záložkách do kníh, podložkách pod pivo, či dokonca o pozvánkach s "pridanou hodnotou", ako sú cigary pre družbov! A vaši hostia už fakt nikdy nezabudnú na vašu svadbu. :)

Takže to by bolo k vtipným a zábavným pozvánkam všetko. :) Určite sa nebojte experimentovať, veď aj na Slovensku máme mnoho možností - skúste osloviť napríklad Katku z Vanilkového kaktusu, jej pozvánky sú milé a sršia originalitou! 

Majte krásny zvyšok týždňa :)

*Credits* 1 2 3 4 5 6-8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame