Perfect Day » svadba trochu inak

Masthead header

O nás

Soňa

Ahojte! Ja som Soňa, mám 33 rokov, pôvodom som z Trnavy, aj keď posledných deväť rokov som sa flákala kade tade:) Prvé dva roky som prežila v božskej Prahe a tých ďalších takmer sedem v Írsku. V Írsku som začala fotiť na profesionálnej úrovni, zo začiatku som fotila všetko možné, ale postupom času som zistila, že čo ma baví najviac sú svadby. Sú nielen plné nádherných okamihov, pocitov a emócií, ale aj krásnych detailov. To všetko mi jednoducho naprosto učarovalo. Až tak, že som sa rozhodla rozbehnúť svadobný blog a podeliť sa o všetku tú krásu s ľudmi na Slovensku:)

Ak náhodou mám nejaký voľný čas, najradšej ho trávim s priateľmi, s dobrou knihou, pozeraním nejakých strašne presladených romantických komédií, tancom, plávaním, sledovaním Show Jana Krause, cestovaním a objavovaním nových krajín a samozrejme fotením:)

Zopár ďalších úplne neužitočných informácii o mojej osobe: zbožňujem taliansku kuchyňu, citrónovú zmrzlinu, veľké hodinky, bielu farbu, interiérový design, obľúbené zviera je zajac, bojím sa morských živočíchov a pavúkov a v podstate takmer všetkého lietajúceho hmyzu. 

Tamara

Tami profilovkaAhojte! Naši ma pomenovali Tamara, ale všetci z môjho okolia mi hovoria „ Tami“:)Svoj prvý nádych a následné detstvo som strávila na východe Slovenska, kde som zotrvala až do svojich sladkých devätnásť . Odtiaľ som sa presunula na západ Slovenska, kde som ako finalistka Miss 2005 zažila krásne chvíle. V Bratislave fungujem naplno 10 rokov. Možno ako každý človek, aj ja som prešla rôznymi profesiami. Začala som marketingom, z ktorého som preskočila na administratívu, ktorej sa venujem dodnes. Keď som dostala ponuku spolupracovať na Perfect Day, s obrovskou radosťou som súhlasila.

Čo môj voľný čas?:)Ten trávim hlavne so svojimi priateľmi, rodinou a cestovaním. Všetci čo ma poznajú vedia, že sa veľmi rada zabávam a všetky dôležité akcie mám pod drobnohľadom. Tanec je to, čo ma dokáže naplniť pocitom šťastia. Milujem prírodu, prechádzky v nej, a jeden by tomu neveril, ale zbožňujem šoférovanie. Ten pocit, keď idete niekedy ani nevedno kam, mi vie navodiť veľký pocit slobody.

Som veľký jedák, hlavne ak je reč o domácej kuchyni. Odchovaná na babičkinej strave som milovník hlavne toho domáceho slovenského. Obľubujem aj výbornú taliansku kuchyňu. Jediné čoho sa v živote nevzdám je čokoláda! Zbožňujem ju na všetky spôsoby:)

Tez

o nas tezAhojte! Volám sa Terézia, ale pre vás jednoducho Tez:) Pochádzam z nášho krásneho hlavného mesta Bratislavy, ale momentálne študujem a väčšinu času trávim v milovanej ViedniJ Ešte neviem presne, čo budem robiť, keď budem veľká, ale pravdepodobne to bude súvisieť so svadbami, alebo s geografiou – mojimi dvomi srdcovými témami.

Som energická, veselá, priateľská, a úprimná osôbka, ktorá má veľmi rada ľudí a ktorej sa jazyk jednoducho nikdy nezastaví (iba keď spím hahaha). Navyše som tak trochu perfekcionista a musím mať veci pod kontrolou, pričom sa snažím všetko a všetkých zorganizovať a dotiahnuť veci do úspešného konca, aj keby ma to malo stáť veľa energie. Tú si rada dopĺňam v nejakej útulnej kaviarni s francúzskou atmosférou pri chutnej (a hlavne silnou) kávičke, ku ktorej nesmie chýbať nejaký ten dobrý koláčik, či čokoládka. Mňam:)

Vo voľnom čase sa v prvom rade venujem mojej úžasnej rodine, môjmu skvelému priateľovi a samozrejme aj mojim kamarátom. Som veľmi spoločenská a pokiaľ mám aspoň trochu času, nenechám si ujsť žiadnu párty, disco, ples, divadlo či inú spoločenskú udalosť. Na druhej strane rada cestujem a poznávam nové miesta na mape sveta, rada chodím do prírody. Keď som doma, venujem sa spolu so sestrou šitiu (šaty, šaty, šatyyyy), aranžujem kvety, alebo niečo vyrábam s lepiacou pištolkou. Ponuka pridať sa do skvelého tímu Perfect day prišla práve v čase, keď som už mala za sebou organizáciu dvoch svadieb a bola som úplne zamilovaná do všetkého, čo súviselo so svadobnou témou. Asi je to proste osudové a preto som nemohla povedať nie:)

Barbora

Ahojte! Volám sa Barbora a som služobne aj vekovo najmladšia členka Perfect Day tímu. Pochádzam z Bratislavy, no momentálne žijem v jej okolí v dedine Dunajská Lužná. Ešte stále študujem, konkrétne pracovnú psychológiu, no väčšmi ma to ťahá k organizovaniu eventov a teda aj svadieb. Tie sú pre mňa srdcovou záležitosťou!

Voľný čas rada trávim rozhovormi s priateľmi, čítaním, pečením, príležitostným fotením, cestovaním, tancovaním a cvičením. Hudba v mojom živote nesmie chýbať a kebyže viem spievať, tak by ste ma celý deň nedokázali vypnúť. Mám zajaca, ktorý sa volá Ťuk (proste Ťuk sem, Ťuk tam). Ak mám veľmi veľa voľného času, rada si aj niečo vyrobím (pokiaľ je to dostatočne jednoduché). 😀

Zbožňujem čokoládu, jar, kvety, muzikály, boybandy a všetko britské. Kamaráti o mne hovoria, že som kreatívna, milá a dobrosrdečná, ale to už musíte usúdiť sami. Čím som staršia, tým som väčší optimista a na všetkom sa snažím nájsť niečo pozitívne. Som však večné dieťa a nejako sa mi nechce dospieť.

V a š e   s v a d b y
P r i d a j t e   s a   k   n á m